Diskusiju sistēmas

diskusiju sistemos

Diskusiju sistēma ir neaizstājama tad, kad apspriede vai sēde notiek telpā, kurā ir slikta akustika, spēcīga atbalss vai kura vienkārši ir ļoti liela, kad runātāji runā klusu vai neskaidri, kā arī tad, ja ir nepieciešams kvalitatīvs sarunas ieraksts.

„Apaļā galda“ diskusiju sistēma BOSCH CCS 800 Ultro paredzēta mazām un vidēji lielām apspriežu telpām. Tā ir mobila sistēma ar lielisku mūsdienīgu dizainu, viegli samontējama un ļoti vienkārši lietojama. Šī sistēma no citām atšķiras ar iemontētu digitālu skaņas procesoru, kurš samazina mikrofonu pašierosināšanos.

Visvienkāršāko sistēmas variantu veido vadības bloks un no 1 līdz 50 mikrofonu moduļiem. Mikrofoni piestiprināti pie lokaniem turētājiem – nepieciešamības gadījumā vienu mikrofonu var izmantot vairāki cilvēki. Katram mikrofona modulim ir arī skaļrunis. Sistēmai var būt arī apspriedes vadītāja mikrofona modulis ar prioritātes pogu un gonga signālu. Visi moduļi savā starpā tiek savienoti ar vienu vadu, viens aiz otra. Tos var piestiprināt pie galdiem.

Sistēmu var paplašināt, pieslēdzot telefona tīklu (citur esošs cilvēks var piedalīties apspriedē pa telefonu) un bezvadu sinhronās tulkošanas aparatūru. Sinhronās tulkošanas sistēma darbojas arī autonomi, bez diskusiju sistēmas.

Vēl plašākas iespējas – BOSCH DCN. Digitāla kvalitāte, iespēja strādāt kopā ar sinhronās tulkošanas sistēmu (līdz pat 15 valodām), sistēmu var vadīt ar datoru.

BOSCH DCN CONCENTUS – jauna „seja“ digitālo diskusiju sistēmu jomā. Sistēma paredzēta gan mazām, gan arī ļoti lielām diskusiju grupām. Tā izceļas ar ekskluzīvu, funkcionālu dizainu, digitālu kvalitāti, apgaismotu šķidro kristālu ekrānu. BOSCH DCN CONCENTUS ir balsošanas iespēja, tā var strādāt kopā ar sinhronās tulkošanas sistēmu (līdz pat 15 valodām), sistēmu iespējams vadīt ar datoru.