Tulkošanas pakalpojumi

Galvenās tulkošanas biroja “TRANSLATION SERVICES” darbības jomas – tulkošanas pakalpojumi un sinhronās tulkošanas aparatūras noma.

Mēs atrodamies Baznīcas iela 31, 3. stāvs, RĪGĀ, esam dominējoša sabiedrība, kura sniedz kvalitatīvus tulkošanas pakalpojumus.

Savā komandā esam sapulcinājuši kompetentus tulkus/tulkotājus un profesionālus citu nozaru speciālistus. Saskanīgā darbā mēs izveidojam tādu rezultātu, ar kuru varam lepoties. Augsta kvalitāte – tā ir viena no mūsu darba priekšrocībām.

Mēs vienmēr esam gatavi kvalitatīvi izpildīt jebkuru pasūtījumu, lai cik sarežģīts arī tas nebūtu.Mūsu birojs koordinē vairāk nekā 200 tulku/tulkotāju darbu ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs. Tulkošanas birojs „Translation Services“ cieši sadarbojas ar kaimiņvalstu – Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Polijas, Krievijas, kā arī ar Itālijas, Vācijas, Anglijas u.c. valstu biznesa partneriem.

Mūsu pastāvīgie klienti – lielas firmas un pārstāvniecības – atzinīgi vērtē izpildīto pasūtījumu kvalitāti un operativitāti. Tulkošanas birojs “TRANSLATION SERVICES” lepojas ar klientiem, kuri ir uzticīgi mums kopš pašām pirmajām darba dienām. Saviem klientiem un partneriem garantējam konfidencialitāti un dokumentu drošību.

Uzziniet tulkojuma cenu

Uzziniet tulkojuma cenu